KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15554191

nr 1555 4191

Oljemålningar

2 st, Carsten Engström (1941-2004), Sverige. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 133x40 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 14 augusti 2023
kl 18:31:11